Evaluation saved!
Only you will see it
Comment saved!
Añade tu valoración y/o un comentario para este anuncio. Sólo lo verás tú

Flat with pool in Centre Igualada

  • 84 m2
  • 3 hab.
  • 2 bathrooms
  • 2.774 €/m2

Obra Nova al centre dIgualada!

Obra Nova al centre d'Igualada!
Aurora Residencial: Propera construcció al centre d'Igualada

Descobreix aquesta nova promoció d´habitatges d´obra nova, un edifici avantguardista a Igualada dissenyat meticulosament per oferir-te una gran experiència de vida, combinant confort, funcionalitat i una eficiència energètica excepcional.
La finca disposa d´una zona comunitària privada i d´una piscina a la coberta. Tots els habitatges disposen de terrassa.

Aquesta promoció no és només un lloc per viure, sinó una inversió segura en benestar i futur!
Demana'ns cita sense compromís i estarem encantats de donar-te tota la informació!

Estat de l’immoble: en projecte
Superfície útil 74.45m2
Superfície construida 84.5m2
Responsable de la comercialització de la promoció: Finques Rambles

IMPORTANT:
El preu no inclou impostos (IVA I AJD), segons tipus vigent, ni despeses de notaria i registre, segons aranzel.
L´agència no cobra honoraris d´intermediació al comprador.
En cas de finançament, les despeses associades es determinaran amb l´entitat bancària corresponent.
La promotora és gran tenidor

CONTACTE:
Per a més informació o concertar visita, truca a Finques Rambles , Plaça de la Creu, 2, Igualada.
Registre AICAT: 1530
Nº Col.legiat API: 3263

last modified

Space distribution

  • 3 rooms
  • Floor area 84 m2
  • 2 bathrooms

General features

  • Energy Certificate :
    Consumo:
    A
    34 kW h m2 / año
    Emisiones:
    A
    5 kg CO2 m2 / año

Residents facilities

  • Lift
  • Shared swimming pool
Ad : 4526003789986

Location

Centre

Click on the map to navigate around it
233.000 € Ad price
2.320 €/m2€/m2 población
2.774 €/m2€/m2 of the ad
See €/m2 evolution in Igualada
Would you like us to notify you when we get ads like this one? Create your alert and we will notify you by email when a new ad appears or an existing ad has changed.
 

Contact FINQUES RAMBLES

Ad reference habitaclia/P7497:

You will see the telephone number after sending your contact to the announcer to attend you.
You will see the phone number after you contact
Sending...