Evaluation saved!
Only you will see it
Comment saved!
Añade tu valoración y/o un comentario para este anuncio. Sólo lo verás tú

Flat with heating in Sant Celoni

Joaquim Sagnier

  • 150 m2
  • 3 hab.
  • 2 bathrooms
  • 1.930 €/m2

PRIMER PISO CENTRICO CON AMPLIA TERRAZA

SANT CELONI CENTRE

Oportunitat d’inversió! Pis molt ampli situat a la primera planta. Disposa d’una gran terrassa d’uns 60 m², ideal per gaudir de l’exterior. L’habitatge compta amb rebedor, saló menjador espaiós, tres habitacions dobles (una d’elles tipus suite amb bany complet amb banyera), un segon bany complet també amb banyera, i una cuina office molt àmplia amb sortida directa a la terrassa.
Equipat amb calefacció radiant, tancaments d’alumini amb doble vidre i terres de gres, ofereix comoditat i qualitat. Ubicat en una zona cèntrica de Sant Celoni, propera a serveis i estació de tren i ben comunicada.

last modified

Space distribution

  • 3 rooms
  • Floor area 150 m2
  • 2 bathrooms

General features

  • Heating
  • Year built 1994
  • Energy Certificate :
    Consumo:
    C
    99 kW h m2 / año
    Emisiones:
    B
    75 kg CO2 m2 / año
Ad : 39863000000194

Location

Joaquim Sagnier

Click on the map to navigate around it
289.500 € Ad price
2.095 €/m2€/m2 población
1.930 €/m2€/m2 of the ad
8% cheaper than the average*
See €/m2 evolution in Sant Celoni
Would you like us to notify you when we get ads like this one? Create your alert and we will notify you by email when a new ad appears or an existing ad has changed.
 

Contact Orbiam Puig Immobiliària

Ad reference habitaclia/2023076:

You will see the telephone number after sending your contact to the announcer to attend you.
You will see the phone number after you contact
Sending...