Favorito y comentario
Semi detached house with parking pool in Los Almendros Orihuela
Main characteristics
- 90 m2
- 3 hab.
- 2 bathrooms
- 2.054 €/m2
Detailed information
Wij zijn een Belgische makelaar met een kantoor in Torrevieja en met meer dan 20 jaar ervaring!
Duplex woning te koop in een mooie woonwijk bij de golfbanen in Villamartin.
De duplex woning is verdeeld over 2 verdiepingen met een privaat dakterras met verschillende zithoekjes.
Op de begane grond vinden we een grote woonkamer met eetkamer, een badkamer met douche, een aparte ingerichte keuken met een gesloten patio gebruikt als bergruimte. Voorin de woning ligt een een betegelde tuin met oprit voor de auto en een ingeglaasd terras.
Op de eerste verdieping liggen 3 slaapkamers met inbouwkasten, met aan de hoofdslaapkamer een terras.
De woonwijk heeft een gemeenschappelijk zwembad en groene zones.
Lokale voorzieningen op loopafstand zoals bars, winkels en restaurants. Deze woonwijk ligt dicht bij een winkelcentrum met supermarkten en heeft goede toegang tot de belangrijkste toegangswegen naar de stad Torrevieja. Het populaire La Zenia Boulevard ligt op 2km. De stranden van Orihuela Costa liggen op 3km.
HSI-398818
Ga naar onze professionele website voor meer info (vul bovenstaand referentienummer in) en vul het formulier in op onze website of stuur ons een mailtje voor meer vragen. ()
last modified
Space distribution
- 3 rooms
- Floor area 90 m2
- Land 20 m2
- 2 bathrooms
- Office Kitchen: No
General features
- Parking place
- Furnished
- Air-conditioning
- Close to public transport
Residents facilities
- Shared swimming pool
one
Location
Los Almendros Calle Bidasoa
