13 photos Casa pareada Towny house in Calle font la 15. En venda dues cases apareades en construcció al poble d’estamari Estamariu 230m2 - 3 rooms - 2 bathrooms - 1.457€/m2 En venda dues cases apareades en construcció al poble d’Estamariu. Cada casa compta amb façana de pedra, instal·lacions ja fetes... Add to your Favourites 335.000 € Advise me if it drops
18 photos It is located in Seu d´Urgell (La) Penthouse in Seu d´Urgell (La). Piso dúplex la seu durgell Seu d´Urgell (La) 110m2 - 3 rooms - 2 bathrooms - 2.727€/m2 Ático dúplex totalmente exterior y esquinero, situado en una zona abierta que te regala sol durante todo el día. La vivienda per... updated 7 days ago Add to your Favourites 300.000 € Advise me if it drops
6 photos It is located in Seu d´Urgell (La) Penthouse in Seu d´Urgell (La). Vive la inspiración! clos la sede residencial Seu d´Urgell (La) 82m2 - 3.354€/m2 CLOS LA SEU: Un residencial exclusivo con un diseño y arquitectura distintivos. Este desarrollo ofrece viviendas que destacan p... updated 4 days ago Add to your Favourites 275.000 € Advise me if it drops
32 photos 2 videos It is located in Seu d´Urgell (La) Penthouse in Seu d´Urgell (La). Ático exclusivo con terraza, sol y vistas en la seu durgell Seu d´Urgell (La) 246m2 - 3 rooms - 2 bathrooms - 1.504€/m2 Descubre este impresionante ático de 246m² totalmente exterior, reformado en 2017, con orientación sur, este y oeste, que aprove... Add to your Favourites 370.000 € it has dropped 15.000 € Advise me if it drops
7 photos It is located in Seu d´Urgell (La) Penthouse in Seu d´Urgell (La). Vive la inspiración! clos la seu residencial Seu d´Urgell (La) 96m2 - 3 rooms - 2 bathrooms - 3.115€/m2 CLOS LA SEU: Un residencial exclusivo con un diseño y arquitectura distintivos. Este desarrollo ofrece viviendas que destacan p... updated 10 days ago Add to your Favourites 299.000 € Advise me if it drops